Launch strony jest kontynuacją wdrożenia nowej platformy komunikacji „Dermika. Wyzwala Twoje piękno”. Pod adresem www.dermika.pl można znaleźć opisy produktów, wybrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do każdego rodzaju skóry oraz znaleźć salon kosmetyczny, gdzie taki zabieg wykona specjalista. W nowym serwisie zostały połączone treści, które do tej pory funkcjonowały pod dwoma adresami poświęconymi: kosmetykom pielęgnacyjnym (produktom dostępnym w drogeriach i perfumeriach) oraz zabiegom i produktom profesjonalnym (dostępnym w salonach Dermika Salon&Spa). Hand Made konsekwentnie realizuje strategię, opartą na spójnych wizualnie działaniach reklamowych. Współpraca agencji z marką trwa od stycznia, w ramach projektu zrealizowano do tej pory reklamy prasowe, wystartowała również komunikacja na Facebooku na dwóch fanpage’ach: Dermika oraz Dermika Salon & Spa

Dermika to producent kosmetyków pielęgnacyjnych dostępnych w drogeriach i perfumeriach. Oprócz tego, w swojej ofercie posiada kosmetyki specjalistyczne, przeznaczone do wykonania zabiegów, a także profesjonalne produkty do kuracji domowej dostępne w autoryzowanych salonach kosmetycznych Dermika Salon & Spa oraz salonach współpracujących z marką.

Nowa strona Dermiki jest dostępna pod adresem: http://dermika.pl/

Hoop Cola wraca do Hand Made

Obecna na rynku od lat 90. największa polska marka w kategorii napojów typu cola rozpoczyna realizację nowej strategii działań komunikacyjnych. Kolejny raz przygotuje je wspólnie z agencją Hand Made, która wygrała przetarg na nową platformę komunikacyjną dla marki Hoop Cola.