Agencja Hand Made przygotowała najlepiej ocenioną strategię oraz pomysł kreatywny na prowadzenie działań digitalowych, w tym komunikacji w mediach społecznościowych. Współpraca Marki z Agencją rozpoczęła się na początku czerwca.

"Dziedzictwo marki jest dla nas niezwykle ważne. Ogłaszając przetarg na całościową komunikację digital, w tym media społecznościowe, szukaliśmy partnera, który wykaże się przede wszystkim zrozumieniem marki premium, ale również niekonwencjonalnym podejściem do promocji w Internecie. Strategia, którą zaproponowała agencja Hand Made spełniła nasze wymagania, a kreacja daje poczucie, że mamy partnera w komunikacji marki" - wyniki przetargu komentuje Karolina Ruszała, Brand Manager marki W.KRUK.W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce. Długoletnie doświadczenie i szczególne wzory, czynią tę markę wyjątkową. W ponad 90 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Agencja reklamowa Hand Made to agencja typu full service. W swoim portfolio ma kilkaset zrealizowanych kampanii we wszystkich wiodących mediach - od telewizji po social media. Do Klientów, dla których Hand Made prowadzi działania komunikacyjne, należą m.in. Volkswagen, Tauron, Idea Bank czy Dermika.

Hand Made eventowo dla Oknoplast

Firma Oknoplast wybrała agencję reklamową Hand Made do organizacji wielkiego rodzinnego pikniku dla dzieci pracowników. W wydarzeniu wzięło udział około 800 osób i było to dla marki największe dotychczasowe wydarzenie tego typu.