Hasło kampanii, zaproponowane przez agencję Hand Made, to „Dermika. Wyzwala Twoje piękno”. Jest ono odpowiedzią na założenie marki, mówiące, że piękno jest w każdej kobiecie, trzeba tylko wiedzieć, jak je uwolnić. Dermika Hydralogiq to hydradermabrazja w kremie - technologia ta pozwala odsłonić młodą skórę, ułatwiając jej nawilżenie i regenerację.„Rozpoczęliśmy współpracę z Hand Made, ponieważ propozycje, które zaoferowała nam agencja, doskonale wpisały się w nasze oczekiwania. Podkreślały przede wszystkim to, co jest dla marki Dermika najważniejsze, czyli kobiece piękno oraz jego pielęgnacja. Jesteśmy firmą, która na pierwszym planie stawia sobie uczciwość wobec klienta i spełnienie dawanych mu obietnic. Nasze kremy, to najlepsza inwestycja w atrakcyjny wygląd skóry kobiet, rekomendowana przez profesjonalistów. Te projekty odzwierciedlają to, co chcieliśmy przekazać”- mówi Michał Drozd, Marketing Manager Cederroth Polska. Dermika oferuje produkty dostępne w drogeriach i aptekach. Oprócz tego, posiada w ofercie kosmetyki specjalistyczne, przeznaczone do wykonania zabiegów w autoryzowanych salonach kosmetycznych Dermika Salon & Spa
Misją marki jest uwolnienie piękna kobiet, dlatego wszystkie swoje działania koncentruje wokół najnowszych technologii, dzięki którym uzyskuje kosmetyki najwyższej jakości.


TAURON Sprzedaż wybrał agencję reklamową Hand Made do współpracy w działaniach ATL

Do Agencji Hand Made należało przygotowanie spotów reklamowych dedykowanych dla dwóch rodzajów grup odbiorców - indywidualnych i firm.